fbpx ...Skip to content

Specjalna oferta!

STOP! Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję, która jest niespodzianką zarezerwowaną tylko dla osób, które mi zaufały i zostawiły swój adres e-mail

Strona z ofertą zostanie bezpowrotnie usunięta po upływie czasu

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

Dzięki Tej Checkliście co godzinę dzwoni do mnie klient i chce przelać mi kilka tysięcy PLN za usługę.

Co da ci moja checklista?

✅ Poprawa Efektywności Kampanii: Nasza checklista pomoże Ci zoptymalizować każdą kampanię reklamową, co przełoży się na lepsze wyniki i wyższy zwrot z inwestycji.

✅ Krok po Kroku do Sukcesu: Dzięki naszej szczegółowej liście kroków, nie przegapisz żadnego istotnego etapu tworzenia i zarządzania reklamami na Facebooku.

✅ Oszczędność Czasu i Pieniędzy: Unikniesz kosztownych błędów i zminimalizujesz czas spędzony na poprawianiu kampanii, co pozwoli Ci skupić się na innych aspektach biznesu.

✅ Lepsze Targetowanie: Nauczysz się, jak precyzyjnie docierać do swojej grupy docelowej, co zwiększy skuteczność Twoich reklam i przyciągnie więcej klientów.

✅ Optymalizacja Budżetu: Dowiesz się, jak efektywnie zarządzać swoim budżetem reklamowym, aby uzyskać jak najwięcej za każdą wydaną złotówkę.

✅ Analiza i Optymalizacja: Nasza checklista pokaże Ci, jak monitorować wyniki kampanii i wprowadzać niezbędne zmiany, aby stale poprawiać ich skuteczność.

CENA: 157 PLN 29 PLN

Jakie wyniki osiągają moje kampanie?

Opinie ⭐⭐⭐⭐⭐

Nadia Urbaniak
Nadia Urbaniak
2023-11-06
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Robertem. 🌟 Stworzył dla mojej firmy super stronę w kilka dni. Super kontakt - Robert ma dużą wiedzę z zakresu marketingu - otrzymałam konkretne odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Bardzo dziękuję za współpracę i zachęcam wszystkich do skorzystania z Pana usług. 💼🚀
Butik Laleczka
Butik Laleczka
2023-11-05
Bardzo gorąco polecam! 🚀 Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to prawdziwy profesjonalista. W ciągu zaledwie dwóch dni stworzył dla mnie stronę internetową. Robert jest nie tylko świetnym wykonawcą, ale także doskonale radzi sobie z wszelkimi pytaniami i wyzwaniami. Jego ogromna wiedza w tej dziedzinie przekłada się na jakość usługi, jakiej dostarcza. Chciałbym serdecznie podziękować za naszą współpracę i zachęcić innych do skorzystania z usług tej firmy. Gwarantuję, że nie pożałujecie! 🌟
Auks C
Auks C
2023-08-22
Strona dla Biura nieruchomości. Wykonana zgodnie z wszystkimi oczekiwaniami. Każda wskazówka, pytanie i oczekiwanie z mojej strony jako zlecającego. Było natychmiast wykonywane... Miałem całkowitą swobodę w wyborze, co jak ma wyglądać... Uważam że dla firm poszukujących usługi stworzenia strony internetowej. Pan R.Wedlechowicz jest pierwszym z którym powinniście się skontaktować. Na wielki plus napewno • Cena 🥇 • Kontakt przy tworzeniu strony 🥇 • Pełna informacja co można uzyskać co nie... Względem naszych zachcianek. 🥇 • Pełen profesjonalizm🥇 • Efekt końcowy🥇 Pozdrawiam Czerniawski

Dlaczego sprzedaję checklistę tak tanio?

Ponieważ wiem, że jeśli oddałbym Ci ten poradnik za darmo nigdy byś go nie otworzył/a.

Ta symboliczna opłata sprawi, że poznam nowych fantastycznych klientów, którym pomogę rozwijać biznesy i być może z tej relacji wyjdą jakieś większe projekty w przyszłości.

 
CENA: 157 PLN 29 PLN

Kim jestem?

Hej 👋 Jestem Robert i z pasją realizuję to, w co wierzę. Mam przyjemność pracować w branży stron internetowych & marketingu od 6 lat.

Od dziecka pasjonowałem się tym, co dzieje się w Internecie. Wielokrotnie prowadziłem różne biznesy online z lepszym czy gorszym rezultatem 😅 ale moją największą pasją stało się tworzenie stron internetowych oraz marketing internetowy.

Jestem także autorem przewodnika dla przedsiębiorców pt. ”Sekrety Skutecznego Marketingu”. Biorę aktywny udział w różnych przedsięwzięciach biznesowych, networkingach czy konferencjach, ale przede wszystkim, nieustannie dążę do osiągnięcia moich celów i marzeń. Cieszę się, że jesteś na mojej stronie 🥳!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.