fbpx ...Skip to content

Darmowa Konsultacja

Przeanalizujemy Twoją Firmę, sprawdzimy razem, czy mogę Ci pomóc w jej rozwoju. *Rozmowa jest niezobowiązująca.

Oddzwonię o wybranej przez Ciebie godzinie. Jeśli nie ustalisz godziny, zadzwonię w ciągu 15 minut.

Wypełnij ten formularz lub zadzwoń bezpośrednio na
📞 +48 517 285 668 
📧 kontakt@rwedlechowicz.pl

Kto skorzysta najbardziej ze współpracy ze mną?

👉 Firmy, które wydają pieniądze na marketing ale nie widzą efektów – Jeżeli Twoje dotychczasowe kampanie reklamowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, mogę pomóc w optymalizacji strategii i zwiększeniu zwrotu z inwestycji. 

👉 Firmy, które szukają godnego zaufania Partnera w Biznesie, a nie kolejnej agencji, która nie robi nic poza wystawianiem faktur – Współpracując ze mną, zyskasz partnera, który zaangażuje się w rozwój Twojej firmy tak samo, jak Ty.

👉 Właściciele sklepów internetowych, którzy chcą skalować swoje biznesy – Jeśli prowadzisz e-commerce i marzysz o zwiększeniu swojej obecności w Internecie oraz generowaniu większej liczby sprzedaży, moje doświadczenie w marketingu cyfrowym i reklamach na Facebooku pomoże Ci osiągnąć te cele.

👉 Startupy i małe firmy, które potrzebują efektywnego startu – Rozpoczynanie działalności może być wyzwaniem, ale z odpowiednią strategią marketingową możesz szybko zyskać widoczność i klientów.

👉 Firmy szukające kompleksowych rozwiązań marketingowych – Jeśli potrzebujesz wsparcia w różnych aspektach marketingu, od strategii po wykonanie, oferuję kompleksowe usługi, które obejmują wszystko, od tworzenia kampanii reklamowych, przez zarządzanie mediami społecznościowymi, po analizy i raportowanie wyników.

Obszary w których mogę Ci pomóc

Performance Marketing

Stworzę dla Ciebie sprzedającą lub pozyskującą klientów kampanię reklamową od podstaw na Facebooku, Bing, Google, Instagram, Youtube, Tiktok.

Strony i Sklepy WWW

Tworzę strony i sklepy internetowe, które nie tylko prezentują Twoją ofertę/produkt w najlepszym świetle, ale również wyróżniają Cię na rynku.

Pozycjonowanie SEO

Za pomocą sztucznej inteligencji i najnowocześniejszym narzędziom, wypozycjonuję Twoją stronę internetową dzięki czemu SEO jest tańsze i skuteczniejsze.

Automatyzacje AI

Sprawdzę co w twojej firmie jest powtarzalnym procesem i zautomatyzuje te czynności, które mogą wykonywać za nas roboty. Korzystam z narzedzi Zapier/Make

Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

Szczerze i transparentnie przeanalizuję Twój biznes, aby sprawdzić, czy możemy współpracować.

Podczas rozmowy dokładnie przejrzymy Twoje zasoby i zaproponuję rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Jeśli okaże się, że nie będę mógł Ci pomóc, życzę Ci wspaniałego dnia!

Jakie wyniki osiągają moje kampanie?

Opinie ⭐⭐⭐⭐⭐

Nadia Urbaniak
Nadia Urbaniak
2023-11-06
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Robertem. 🌟 Stworzył dla mojej firmy super stronę w kilka dni. Super kontakt - Robert ma dużą wiedzę z zakresu marketingu - otrzymałam konkretne odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Bardzo dziękuję za współpracę i zachęcam wszystkich do skorzystania z Pana usług. 💼🚀
Butik Laleczka
Butik Laleczka
2023-11-05
Bardzo gorąco polecam! 🚀 Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to prawdziwy profesjonalista. W ciągu zaledwie dwóch dni stworzył dla mnie stronę internetową. Robert jest nie tylko świetnym wykonawcą, ale także doskonale radzi sobie z wszelkimi pytaniami i wyzwaniami. Jego ogromna wiedza w tej dziedzinie przekłada się na jakość usługi, jakiej dostarcza. Chciałbym serdecznie podziękować za naszą współpracę i zachęcić innych do skorzystania z usług tej firmy. Gwarantuję, że nie pożałujecie! 🌟
Auks C
Auks C
2023-08-22
Strona dla Biura nieruchomości. Wykonana zgodnie z wszystkimi oczekiwaniami. Każda wskazówka, pytanie i oczekiwanie z mojej strony jako zlecającego. Było natychmiast wykonywane... Miałem całkowitą swobodę w wyborze, co jak ma wyglądać... Uważam że dla firm poszukujących usługi stworzenia strony internetowej. Pan R.Wedlechowicz jest pierwszym z którym powinniście się skontaktować. Na wielki plus napewno • Cena 🥇 • Kontakt przy tworzeniu strony 🥇 • Pełna informacja co można uzyskać co nie... Względem naszych zachcianek. 🥇 • Pełen profesjonalizm🥇 • Efekt końcowy🥇 Pozdrawiam Czerniawski

Kim jestem?

Hej 👋 Jestem Robert i z pasją realizuję to, w co wierzę. Mam przyjemność pracować w branży stron internetowych & marketingu od 6 lat.

Od dziecka pasjonowałem się tym, co dzieje się w Internecie. Wielokrotnie prowadziłem różne biznesy online z lepszym czy gorszym rezultatem 😅 ale moją największą pasją stało się tworzenie stron internetowych oraz marketing internetowy.

Jestem także autorem przewodnika dla przedsiębiorców pt. ”Sekrety Skutecznego Marketingu”. Biorę aktywny udział w różnych przedsięwzięciach biznesowych, networkingach czy konferencjach, ale przede wszystkim, nieustannie dążę do osiągnięcia moich celów i marzeń. Cieszę się, że jesteś na mojej stronie 🥳!

Darmowa Konsultacja

Przeanalizujemy Twoją Firmę, sprawdzimy razem, czy mogę Ci pomóc w jej rozwoju. *Rozmowa jest niezobowiązująca.

Oddzwonię o wybranej przez Ciebie godzinie. Jeśli nie ustalisz godziny, zadzwonię w ciągu 15 minut.

Wypełnij ten formularz lub zadzwoń bezpośrednio na
📞 +48 517 285 668 
📧 kontakt@rwedlechowicz.pl

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.