fbpx ...Skip to content

Projektowanie i Tworzenie Stron Internetowych

Robert Wedlechowicz - Strony Internetowe & Marketing

Hej 👋 Jestem Robert i z pasją realizuję to, w co wierzę. Mam przyjemność pracować w branży stron internetowych & marketingu od 6 lat.

Od dziecka pasjonowałem się tym, co dzieje się w Internecie. Wielokrotnie prowadziłem różne biznesy online z lepszym czy gorszym rezultatem 😅 ale moją największą pasją stało się tworzenie stron internetowych oraz marketing internetowy.

Jestem także autorem przewodnika dla przedsiębiorców pt. ”Sekrety Skutecznego Marketingu”. Biorę aktywny udział w różnych przedsięwzięciach biznesowych, networkingach czy konferencjach, ale przede wszystkim, nieustannie dążę do osiągnięcia moich celów i marzeń. Cieszę się, że jesteś na mojej stronie 🥳!

Strony Internetowe

Tworzę strony internetowe, które nie tylko prezentują Twoją ofertę w najlepszym świetle, ale również wyróżniają Cię na rynku. Każda witryna jest tworzona od podstaw, zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami - nie korzystam z gotowych szablonów. Tworzę strony www, które nie tylko pokazują Twoją ofertę w najlepszym świetle, ale także pozwalają Ci wyróżnić się na rynku. Każda strona jest tworzona od zera, zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Sklepy Internetowe

Kiedy projektuję Twój sklep internetowy, priorytetem jest stworzenie wyjątkowo funkcjonalnego i przejrzystego środowiska. Chcę, aby Twój sklep działał płynnie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Twoja pewność sukcesu online jest dla mnie kluczowa. Podczas projektowania Twojej platformy e-commerce, moim głównym celem jest zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i przejrzystości. Ważne jest dla mnie, abyś osiągnął dużą sprzedaż. 

Chcesz abym stworzył dla ciebie stronę internetową?

Napisz do mnie i uzgodnimy szczegóły współpracy

Dlaczego ja?

 • Zaawansowane i Kreatywne Projektowanie

  Zaawansowanye i kreatywne projektowaniu zapewni unikalny i atrakcyjny wygląd strony, który przyciągnie uwagę odwiedzających. Unikalność jest kluczowa dla wyróżnienia się na tle dużej konkurencji.

 • Optymalizacja Pod Kątem Wyszukiwarek

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest kluczowa dla skutecznego pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu potencjalni klienci łatwiej znajdą witrynę w sieci.

 • Personalizowana Analiza i Rozwój

  Przeprowadzanie personalizowanych analiz pozwoli dostosować stronę do konkretnych potrzeb klienta. To oznacza lepsze zrozumienie odbiorców i dostarczenie treści, które są dla nich istotne.

 • Doświadczenie i Profesjonalizm

  Jestem zorientowany na solidne relacje z klientami i dostarczanie im wysokiej jakości usług. Kontakt ze mną nie kończy się po oddaniu strony internetowej. Daje Ci 5 letnią GWARANCJĘ poprawnego działania strony!

 • Skoncentrowane na Celach

  Skupiam się na osiąganiu konkretnych celów biznesowych klientów poprzez projektowanie strony. Dzięki temu Twoja strona nie jest tylko estetyczna, ale również funkcjonalna i zorientowana na wyniki.

 • Szkolenie z zarządzania treścią

  Po każdym zrealizowanym zleceniu, umawiam się z klientem na szkolenie z zarządzania treścią na stronie.

Strona internetowa to nie wszystko!

Posiadanie strony internetowej to krok w dobrym kierunku, ale to nie wystarczy do pozyskania klientów/sprzedaży online.

 • W morzu konkurencji potrzebujesz strategii, która wyróżni Cię spośród innych.

 • Oferuje coś więcej niż tylko projektowanie strony internetowej.

 • Wybierając mnie na projekt Twojej strony, otrzymasz dodatkową wartość.

 • Stworzę dla Ciebie kampanię reklamową w Google lub Facebooku całkowicie za darmo.

 • Moje kampanie reklamowe są zaprojektowane tak, aby przyciągać odpowiednią uwagę i generować ruch na Twojej stronie.

 • Moje działania mają na celu nie tylko zwiększenie ruchu na Twojej stronie, ale także jej rentowność.

 • Dzięki odpowiednio zaplanowanym kampaniom reklamowym Twoja strona może zarabiać sama na siebie, przynosząc Ci stabilne dochody.

Jak wygląda proces tworzenia strony interentowej?

ETAP 1 - Oferta i Wycena
Pierwszym krokiem jest zrozumienie celów projektu i potrzeb klienta. Przeprowadzana jest analiza rynku, konkurencji, oraz docelowej grupy odbiorców. Na tym etapie definiowane są główne cele strony oraz funkcjonalności.
ETAP 2 - Podpisanie umowy
Przed rozpoczęciem prac nad projektem, istotne jest ustalenie warunków współpracy. Umowa będzie jasno określać zakres projektu, terminy realizacji, koszty, prawa autorskie, a także wszelkie inne kluczowe aspekty.
ETAP 3 - Pierwsza płatność
Po podpisaniu umowy otrzymujesz fakturę VAT na 50% kwoty realizacji strony internetowej. Ta płatność umożliwia rozpoczęcie prac nad koncepcją graficzną, analizą rynku, oraz przygotowaniem pierwszych wizualizacji i prototypów strony.
ETAP 4 - Projektowanie
Na podstawie analizy i planowania, przechodzę do etapu projektowania. Projektowanie strony obejmuje stworzenie graficznego układu strony, wyboru kolorów, czcionek, oraz rozmieszczenia elementów na stronie.
ETAP 5 - Testowanie i wdrożenie
Po zakończeniu testów i akceptacji klienta, strona jest gotowa do wdrożenia. Otrzymujesz ode mnie drugą fakturę VAT na kolejne 50% wartości zlecenia. Wdrożenie obejmuje przeniesienie strony na serwer hostingowy, skonfigurowanie domeny i wszelkich niezbędnych ustawień.

Ostatnie realizacje

Opinie ⭐⭐⭐⭐⭐

Nadia Urbaniak
Nadia Urbaniak
2023-11-06
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Robertem. 🌟 Stworzył dla mojej firmy super stronę w kilka dni. Super kontakt - Robert ma dużą wiedzę z zakresu marketingu - otrzymałam konkretne odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Bardzo dziękuję za współpracę i zachęcam wszystkich do skorzystania z Pana usług. 💼🚀
Butik Laleczka
Butik Laleczka
2023-11-05
Bardzo gorąco polecam! 🚀 Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to prawdziwy profesjonalista. W ciągu zaledwie dwóch dni stworzył dla mnie stronę internetową. Robert jest nie tylko świetnym wykonawcą, ale także doskonale radzi sobie z wszelkimi pytaniami i wyzwaniami. Jego ogromna wiedza w tej dziedzinie przekłada się na jakość usługi, jakiej dostarcza. Chciałbym serdecznie podziękować za naszą współpracę i zachęcić innych do skorzystania z usług tej firmy. Gwarantuję, że nie pożałujecie! 🌟
Auks C
Auks C
2023-08-22
Strona dla Biura nieruchomości. Wykonana zgodnie z wszystkimi oczekiwaniami. Każda wskazówka, pytanie i oczekiwanie z mojej strony jako zlecającego. Było natychmiast wykonywane... Miałem całkowitą swobodę w wyborze, co jak ma wyglądać... Uważam że dla firm poszukujących usługi stworzenia strony internetowej. Pan R.Wedlechowicz jest pierwszym z którym powinniście się skontaktować. Na wielki plus napewno • Cena 🥇 • Kontakt przy tworzeniu strony 🥇 • Pełna informacja co można uzyskać co nie... Względem naszych zachcianek. 🥇 • Pełen profesjonalizm🥇 • Efekt końcowy🥇 Pozdrawiam Czerniawski

Ile kosztuje strona intrnetowa?

Strona One Page

od 1000 zł/netto

Strona Multi Page

od 1500 zł/netto

Sklep Internetowy

od 2000 zł/netto

Bezpłatna wycena

Potrzebujesz pomocy w marketingu?

Pogadajmy

Lub napisz

kontakt@rwedlechowicz.pl

Darmowa wiedza na moim blogu

Co to jest content marketing: Kompletny przewodnik dla firm

Media społecznościowe umożliwiają bezpośredni kontakt z klientami, co pozwala na lepsze zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań. Dają także

Automatyzacja Procesów Biznesowych za Pomocą AI: Przewodnik dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) muszą stale poszukiwać sposobów na zwiększenie efektywności i

Sztuka Tworzenia Efektywnych Stron Internetowych – Kluczowe Elementy Przyciągające Klientów

W dzisiejszym cyfrowym świecie strona internetowa jest wizytówką Twojego biznesu. To pierwsze miejsce, gdzie potencjalni klienci zetkną się
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.